Tworzywa PMMA - plexi

Firma ESKADE-SYSTEM

Istniejemy na rynku polskim od początku lat dziewięćdziesiątych, prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną plexi w formie płyt wytłaczanych oraz wylewanych, a także innych tworzyw sztucznych, acrylowych specjalnych, PCV, kompozytowych, laminatów.

    Od początku istnienia w Polsce rynku produkcji poliwęglanowo-aluminiowych zajmujemy się również projektowaniem, produkcją i montażem świetlików, zadaszeń, pasm świetlnych i innych konstrukcji aluminiowo-poliwęglanowych. Wykonujemy usługi serwisowe i remontowe w powyższym zakresie na terenie całej Polski. O ilości i jakości naszych produktów może świadczyć galeria zdjęć z naszych realizacji, patrz:

świetliki dachowe i pasma świetlne www.eskade.pl Świetliki dachowe i pasma świetlne
pleksa

Nasza firma jest również dystrybutorem płyt poliwęglanowych komorowych oraz litych, stosowanych głównie w budownictwie do konstrukcji świetlików i zadaszeń. Płyty posiadają stosowne atesty, są sprzedawane w standardowych formatach, lecz mogą być przycięte do wymiarów podanych przez klienta.
Do montażu konstrukcji z płyt oferujemy opracowany przez nas system profili aluminiowych, ktore mogą być malowane metodą proszkową na dowolny kolor w/g katalogu RAL. Dodatkowo udostępniamy system uszczelek EPDM wraz z innymi akcesoriami do montażu, zapraszamy:

Płyty poliwęglanowe www.poliweglan.com
 
Wszelkie prawa należą do ESKADE-SYSTEM